Skip to content
Increase font size Decrease font size Default font size

Mapový portál

map

Mikroregion Roketnice

Mikroregion logo

MAS Slavkovské bojiště

MAS logo n

Ekolamp

 

ekolamp.logo .2D.black .cmyk 1

Počítadlo přístupů

TOPlist

Diskuze PDF Tisk
Napsal uživatel Pavel Drozd Pondělí, 28 Leden 2013 21:47 Aktualizováno Pondělí, 28 Leden 2013 21:48   

Diskuze je určená pro veřejné a otevřené projednání aktuálních témat v obci Velatice.

Pravidla diskuze:

Diskuzi může zahájit jakýkoli návštěvník webových stránek.
K příspěvkům se může vyjadřovat jakýkoli návštěvník webových stránek.
Pro vyjadřování ke kontrétním uveřejněným zprávám či dokumentům, užívejte, prosím, diskuze u dané zprávy či dokumentu, pokud byla zprovozněna.

Administrátor webových stránek má vyhrazené právo na smazání příspěvků vulgárních, netýkajících se tématu, komerčních a obsahujících osobní útoky na občany obce.

Přidej komentář

Komentáře (496)

 • Host (Pavel)

  Dobrý den
  Chci se zeptat o jak velkou popelnici na plasty se bude jednat?

 • Host (ctihodný občan)

  Odpověď na: Host (Pavel)

  Raději bych uvítal popelnici na bio odpad.

 • Host (Miroslav)

  Dobré je, že obec chce zakročit proti neukázněným pejskařům a proti volně pobíhajícím psům, tvořících na dvorcích našich občanů. Bude obec také řešit neukázněné majitele volně se potulujících koček, které, když jsou dobře živené, udělají hromádku srovnatelnou s psím produktem a to kdekoliv a v trávníku, na rozdíl od psího dílka, vypálí ještě v pořádné kolečko? Psa jsme na zahradě neměli, ale exkrementů a vypálených míst v trávnících dost.

 • Pravdou je, že jsem nad tím také přemýšlel. Myslím, že je to trochu absurdní, ale obec není podle mne oprávněná vybírat poplatek za kočku. Je to asi na základě historické zvyklosti a také povaze zvířete. Sám mám doma na dvoře kočku každý den, střídají se tam 3 - 4. Zkusím vznést dotaz na MV ČR, jestli jsme oprávnění podobná opatření uplatnit vůči majitelům koček.

 • Host (kocour Mikeš)

  Odpověď na: Jan Grolich

  Hoši, hoši, vaše starosti bych chtěl mít. Doporučuji prověřit, jestli víkendové kokrhání kohoutů není v rozporu s Obecně závaznou vyhláškou č. 2/2015 obce Velatice,o regulaci hlučných činností. A kočky bych hnal až do Bruselu. Kdo to kdy viděl, kočka volně se pohybující na dědině! Svět se v pr..l obrací....

 • Host (ctihodný občan)

  Odpověď na: Host (kocour Mikeš)

  Absurdistán hadra.

 • Host (Miroslav)

  Jak je to prosím s vyvážením kontejnerů na bioodpad? Skoro 14 dní už na všech místech v obci přetékají. Není lepší, než odpad pálit a obtěžovat okolí, ho vozit do kontejnerů a ty vyvážet častěji? Prořezávají se stromy a keře, vertikutují se trávníky. Ale kam s tím? Děkuji.

 • Dobrý den,
  svoz bioodpadů je ještě v březnu na objednání, od dubna bude každý týden. Byl první hezký víkend, což většina lidí využila a dnes jsem svoz kontejnerů objednal. Věřím, že do dalšího víkendu svoz proběhne.

 • Dobrý den, upřesňuji termín svozu bioodpadu - proběhne v pondělí 13. března. Do víkendu se to bohužel nestihne. Objednal jsem ale již pravidelný týdenní svoz i na poslední týdny v březnu.

 • Host (host)

  Odpověď na: Jan Grolich

  všimla jsem si že naproti kontejnerů u hřiště přes potok na stráni roste skládka bioodpadu tak to tam můžem vozit všichni;)

 • To by nebylo moc hezké. Bioodpad chceme a budeme řešit - budeme žádat o dotaci na kompostéry, ale málo věcí jde změnit okamžitě.

 • Host (Eva)

  Dobrý den,
  velké poděkování za super sportovní akci pořádanou dne 18.2.2017...

 • Tento dík patří TJ Sokol Velatice a klubu důchodců. Určitě to nebyla poslední unicurlingová akce.

 • Dobrý den, ahoj Honzo,

  chtěl bych zvědět, jestli i po zavedení domácích pytíků zůstanou někde kontejnery na plast. Dost poctivě třídíme a bohužel je naše produkce plastu velká, svoz jednou za měsíc není moc...
  Díky
  M.

 • Ahoj,
  všechny kontejnery zůstanou, zůstane i četnost svozu - do té doby, dokud nezjistíme, že pytlový svoz funguje a můžeme kontejnery svážet méně často nebo zmenšit jejich počet. To podle mne nebudeme schopni udělat dřív než v pololetí. Určitě se nebudou nikdy kontejnery rušit úplně.
  Ještě doplním - musím to opakovat pořád - žluté pytle, které dostanete domů, používejte jen na pytlový svoz - nedávejte je do kontejnerů. Platíme za ně zvlášť. Díky.

 • Host (host)

  Prosim vas vsechny o co tady jde? dlouhe roky nebyl ani traktor ve Velaticich co by prohrnul cesty mimo hlavni silnice. znamenalo to, ze kdyz napadl snih, tak tam byl tak dlouho dokud neroztal. navic treba v zasadi se vesele jezdilo na sanich a v podstate meli prednost deti na sanich pred vsemi ostatnimi, auta se parkovaly na moste a proste ty tri tydny se chodilo domu pesky obzvlaste v zasadi.
  Budme radi za to, ze tady konecne neco funguje, mam na mysli starosty a samozrejme dalsi veci jako je treba pan Kriz, bez jakychkoliv pochyb kdyby nebyl traktor{soukrome vlastneny panem Krizem] nebyla by prohrnuta silnice zadna.
  prosim neodradte lidi co se snazi svym nevhodnym chovanim, staci si vzpomenout jak se napr. prohrabovaly cesty za predesleho vedeni.
  Jak jiz psal kuna, dejte ruku k dilu.
  jinak pevne nervy panu starostovi, zaroven podekovani za praci, taktez panu Krizovi at se nenecha otravit.
  snazi se a delaji v ramci nasi obce co muzou.
  hezky vikend
  vsem

 • Host (Host)

  Absolutne nechapu takovou chvalu na p.Krize. Pokud vim je to jeho zamestnani a bohuzel zimni udrzba vyzaduje praci i ve vecernich hodinach. Kazdej chodi a nadava,ale kdyz se nekdo ozve tak by jste ho ukamenovali. Tady plati Vlastni nazor= rypal,ze?

 • To, že je nějaká práce něčí zaměstnání přeci neznamená, že za ni nemůže nemůže být pochválen. Jsem rád, že si lidé uvědomují, že letos byla zimní údržba náročná a že oceňují nasazení p. Kříže. Věřím, že nejnáročnější období je už za námi a teď už bude situace klidnější a hlavně bezpečnější. Děkuji také všem, co ochotně odklízeli sníh nejen z chodníku před svým domem, ale také často velký kus mimo jejich dům. Moc to pomáhá.

 • Host (Jitka Poláčková)

  Dobrý den. Připojuji se a chválím údržbu silnic a cest ve Velaticích. Jezdím nejen v ranních hodinách přes více dědin, takže mohu porovnat. Měli by si z naší dědiny vzít příklad.

 • Host (Dana)

  Musím se připojit k panu Milanovi 2 a taky poděkovat.Děláte to víc než dobře,letos vám zima vážně dává zabrat,takže vydržte,snad už to nebude trvat dlouho a z rejpalů si nedělejte nic.Kdo vás pomlouvá si nezaslouží abyste mu odpovídali.Díky

Načti více