Skip to content
Increase font size Decrease font size Default font size

Úvodní stránka
Obec
Obecní úřad
Fotogalerie
Videogalerie
Zápisy
Služby v obci
Burza/Inzerce
Sport
Plánované projekty
Firmy v obci
Zpravodaj
Farnost Tvarožná
Mikroregion
Organizace v obci
Doprava a komunikace
Mapový portál
Mateřská škola
 
 

Mobilní rozhlas

MR Reg 250x250

Mapový portál

map

Mikroregion Roketnice

Mikroregion logo

MAS Slavkovské bojiště

MAS logo n

Ekolamp

 

ekolamp.logo .2D.black .cmyk 1

Počítadlo přístupů

TOPlist

Výsledky dotazníkového šetření PDF Tisk
Napsal uživatel Jan Grolich Pondělí, 19 Leden 2015 10:06 Aktualizováno Pondělí, 19 Leden 2015 12:42   

grafDěkujeme všem za vyplnění dotazníků!

Celkem se nám sešlo 124 odpovědí, což je opravdu velký úspěch. Navíc je velký počet odpovědí ve všech věkových kategoriích.

Přes 100 odpovědí bylo vyplněno elektronicky, což nám velmi usnadnilo práci.

Výsledky dotazníkového šetření naleznete ZDE.

Pozn.: Ve výsledcích je uvedeno 171 odpovědí, ale do těchto automaticky zpracovaných výsledků jsou zaznamenány i dotazníky, které byly odeslány prázdné, aby se lidem zobrazili průběžné výsledky dotazníkové šetření. Tento zájem nás samozřejmě těší.

Přidej komentář

Komentáře (3)

 • Host (Matěj Černý)

  Dobrý den,
  chci se zeptat na nějakou "interpretaci" sebraných dat. Co ze zjištěného pro obec (zastupitele a exekutivu) vyplývá? Jaké jsou Vaše závěry ze šetření? Jaké jsou priority, co podle zastupitelstva podstatné není, proč. Co je pro vás novým zjištěním (a co to znamená pro obyvatele obce). Data samotná jsou fajn, podstatný je nějaký výklad. I údaje, které nejsou v dotazníku automaticky sumarizovány by stálo za to nějak shrnout do srozumitelného výstupu s odhalením z nich plynoucích závěrů a perspektiv. Bez toho je to fajn koláž názorů anonymních respondentů.
  Díky a držím palec ke kontruktivní interpretaci
  mč.

 • Díky za dotaz. Dnes jsme dotazníkové šetření ukončili a chtěli jsme hned zveřejnit výsledky, aby občané měli okamžitý přehled o odpovědích.
  Na podrobném vyhodnocení pracujeme - zpracováváme rozvojovou strategii, která bude vycházet zejména z dotazníků a bude schválena na zastupitelstvu do poloviny února.
  Na zpracování však potřebujeme nějaký čas - data jsme vyhodnocovali i průběžně, jsou tam pro nás určitě zajímavé podněty a názory. Já sám mám několik nápadů, co se dá poměrně rychle a levně udělat, ale na podrobnou analýzu nám dejte ještě čas. Opravdu intenzivně na tom pracujeme.

 • Host (Matěj Černý)

  Odpověď na: Jan Grolich

  Díky za doplnění. Těším se na výstupy.
  Jen se moc přimlouvám, aby nápady nebyly jen rychlé a levné, ale taky kvalitní a s nějakou komplexní s celkovou vizí. tož se tužte.
  matěj